VM Stretching - V jako vítězství a M jako motivace
Jsou to také iniciály příjmení našich zakladatelek - Olgy a Anastasie!
Trenéři
Olga
Zakladatelka a trenérka studia - Olga!

Olga se od svých 4 let věnuje společenskému tanci. Je trojnásobnou mistryní Sibiře, 3 roky reprezentovala Českou republiku na světové aréně.

Olga tanec miluje a svůj život si bez něj nedokáže představit. Díky Olze naše studio učí Latinu! Pokud už dlouho sníte o tom, naučit se sexy tanec, ale stydíte se nebo se bojíte začít, lekce s Olgou jsou tím, co potřebujete! Roztančí všechny a pod jejím vedením se do Latiny zamilujete!

Na stretchingu, profesionálním stretchingu a Latině Olga nabíjí své klientky neuvěřitelnou energií, je citlivá na technické aspekty i správné provedení všech pohybů či cviků. Směle tvrdíme, že naše Olga na svých lekcích vycvičuje profesionály!

Ve svých tanečních hodinách vás Olga naučí:
salsu, bachatu, kizombu, zouk a samozřejmě latinskoamerickou pětku: Sambu, Cha-cha-cha, Rumbu, Pasodoble a Jive
Přihlásit se
Anastasie
Zakladatelka a trenérka studia - Anastasia!

Anastasia se už od svého raného dětství věnovala choreografii, gymnastice a profesionálně-sportovnímu společenskému tanci, ve kterém je dnes kandidátkou na mistryni sportu!

V 17 letech podlehla kouzlu stretchingu a během následujících 5 let absolvovala různá školení v Moskvě a Praze.

Od dětství má velkou touhu se nejen učit, ale také se o své znalosti dělit s ostatními. Po ukončení profesionální sportovní kariéry se stala trenérkou a otevření našeho studia na sebe nenechalo dlouho čekat! Vždy snila o vybudování velké sportovní komunity, ve které se všichni navzájem podporují, zlepšují a společně dosahují vlastních cílů.

Anastasia miluje skupinové dynamické tréninky, díky svým bohatým zkušenostem pomáhá klientům sestavit individuální program s ohledem na jejich schopnosti.

A její cíl? Aby každý klient dosáhl vytouženého výsledku pohodlně a s potěšením!
Přihlásit se
Maya
Trenérka na stretching a profesionální stretching - Maya!

Maya získala trenérskou licenci na Karlově univerzitě. Je specialistkou na core tréninky, efektivní fitness a její hlavní dovedností je umění naslouchat svému tělu.

Ke sportu se Maya dostala až v poměrně dospělém věku, o to s větší a vědomější láskou. Věří, že flexibilní, funkční, zdravé tělo je nutností pro zdravého a šťastného ducha.

V současné roli trenérky dává svým klientkám do těla, zároveň je jim ale velkou oporou. Sdílí s nimi své myšlenky a učí je, že jedinečnost se skrývá v každé z nás.

Pomocí funkčních praktik vás v první řadě naučí naslouchat sama sobě a zvědomit si správného držení těla. Už jen díky tomu viditelně zlepšíte svou fyzickou kondici a začnete uzdravovat své tělo. Bez ohledu na věk!

Maya vyvinula kurz Kruhový trénink a nyní podle svého programu s velkou vášní trénuje ženy i muže
Přihlásit se
Ksenia
Diplomovaný pedagog - choreograf.

Učitelská praxe - 5 let, vystudovalа Altajský státní institut kultury, fakultu choreografie.
Taneční praxe (společenský tanec) - 12 let.

Pro Ksenii je při tréninku nejdůležitější jasně chápat každý jednotlivý cvik - vědět a umět vysvětlit co, proč a jak dělat. Věří, že i ve skupině musí být individuální přístup, protože každý z nás je úplně jiný.

Upřímný zájem o klienty a láska k práci dělá každý trénink s Ksenií zajímavý.

Přihlásit se
Olena
Olena - trénérka stretchingu, profesionálního stretchingu a tance.

Olena je trenérka s bohatými zkušenostmi. Její křehká, ale pevná ramena nesou více než desetiletou praxi v oblasti fitness a tance. První taneční skupinu měla v 16 letech.

Je velice pozorná, občas až přísná trenérka. Stejně tak ale odhodlaná a neúnavná. Jak sama říká: Mohla by trénovat sedm dní v týdnu, jen aby viděla výsledek svých klientů.

Své práci je naprosto oddaná a ke každému tréninku přistupuje kreativně, ke každé lekci vždy přidává něco nového a zajímavého!

Při jejím tréninku je poloviční práce nemožná, ale díky její energii a profesionalitě nemá nikdo na lenošení ani pomyšlení. Sport s Olenou si zamilují i ženy které k němu mají daleko! Оlena miluje a učí WorkOut а Booty ABC.

Můžete si být jistá, že po jejím tréninku budete odcházet s vysněnou postavou a jiskrami v očích!
Přihlásit se
Polina

Sport a tanec mě provází už od dětství. Od 4 let se věnuji rytmické gymnastice, kterou jsem studovala na sportovní škole. Od 10 let se profesionálně věnuji baletu. V současné době studuji balet v bakalářském programu Taneční konzervatoře hl. m. Prahy. Bez umění a pohybu si svůj život nedovedu představit!


Získala jsem také řadu ocenění, např. zlatou medaili na Turnaji v rytmické gymnastice a ukrajinském Mistrovství v moderní choreografii. Prvenství jsem si odnesla i ze spousty baletních festivalů a soutěží - ať už jako vítěz nebo laureát.


A na co se zaměřuji při svém tréninku? Nejdůležitější je pro mě pohodlí klientů a efektivní stretching bez bolesti.

Přihlásit se
Přihlaste se na zkušební lekci
Kontaktujte nás:
Kontakty
Spojit se s námi:
Na Moráni 360/3, 128 00 Nové Město